ورزشی

اولین نشست هیات مدیره جدید باشگاه استقلال

امروز اولین نشست اعضای جدید هیات مدیره باشگاه استقلال برگزار می شود و دراین نشست سیاست های باشگاه در دور برگشت از سوی اعضای هیات مدیره به مدیر عامل ابلاغ خواهد شد.

به گزارش “ورزش سه”، مهم ترین نکته نشست امروز تامین هزینه های تیم در دور برگشت است. این موضوع در نیم فصل نخست چالش های زیادی را برای تیم ایجاد کرده بود و حتی بازیکنان در اردوی ترکیه با انتشار پستی مشترک از وعده هایی که به آنها در خصوص مطالبات مالی داده می شود اما عملی نمی شود اظهار نارضایتی کردند!

 

استقلال در شرایطی دور برگشت را آغاز می کند که بخت قهرمانی در جام حذفی را از دست داده است و برای کسب سهمیه در دور برگشت بازی ها باید در امتیازگیری بهتر عمل کند تا در نهایت موفق به کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا شود. اعضای هیات مدیره جدید باشگاه از روند یارگیری باشگاه در تعطیلات زمستانی راضی به نظر می رسند و البته معتقدند استقلال از آنجایی که در دور برگشت بازی ها درگیر بازی های سخت در لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد باید با بهترین شرایط روحی و روانی به مصاف حریفان برود.

ممکن است در نشست امروز اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص فعالیت کمیته فنی باشگاه نیز بحث هایی صورت گیرد. کمیته فنی که بعد از حضور فرهاد مجیدی در کادر فنی باشگاه استقلال کمرنگ شده است و امروز اخبار زیادی از نشست کمیته فنی به بیرون درز پیدا نمی کند چرا که جذب فرهاد مجیدی بدون مشورت با اعضای کمیته فنی بوده است

رونالدو: از اینکه نتوانستیم پیروز شویم ناراحتم
بیشتر
دکمه بازگشت به بالا