معرفی کسب و کار

زانوسی و معرفی نمایندگی آن

شرکت زانوسی به عنوان کارگاه کوچک آنتونیو زانوسی در سال 1916 شروع به کار کرد. تا پایان دهه 1980 شرکت Zanussi شبکه ای از تعمیرات مستقل بود، اما پس از گذشت زمان شرکت با بحران مالی مواجه گردید و پس از تلاش های فراوان برای برجا ماندن شرکت زیر مجموعه ای از شرکت الکترولوکس قرار گرفت و دوباره تولیدات لوازم خانگی با کیفیت را از سر گرفت .

این شرکت ایتالیایی تولیدات لوازم خانگی مانند فر آشپزی ، اجاق گاز ، لباسشویی، یخچال، ظرفشویی و جاروبرقی روانه بازار می کند.

شاید شما قصد تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی و تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی را داشته باشید پس باید با نمایندگی آن ارتباط برقرار کنید

برند زانوسی ، از جمله ایده های زانوسی می توان به ساخت ماشین لباسشویی های با ظرفیت بالا و همچنین ساخت گازهایی که به صورت اتوماتیک شسته می شوند اشاره کرد. ترکیب فوق العاده مهندسی و طراحی این اطمینان را به شما می دهد که زانوسی دست به تولید لوازم های خانگی می زند که از زمان خودشان جلوتر هستند.

نمایندگی رسمی زانوسی

برای اینکه بتوانید بهترین نمایندگی زانوسی را پیدا کنید کافی هست به سایت نمایندگی مجاز زانوسی مراجعه کنید

از جمله لوازم های خانگی این برند ایتالیایی می توان به موارد زیر اشاره کرد

یخچال فریزر زانوسی ، یخچال ساید بای ساید زانوسی ، ماشین لباسشویی زانوسی ، فر زانوسی ، اجاق گاز زانوسی ، هود آشپزخانه زانوسی ، خشک کن زانوسی

اگر شما هم قصد انتشار رپورتاژ خود را در مجله خبری سرور پلاس دارید کافی است به صفحه سفارش تبلیغات ما مراجعه کنید

ثبت طرح صنعتی
بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا